Slovensko od svojho vzniku prežíva najťažšie časy v histórii, kedy sa každý zodpovedný občas snaží dodržiavať prísne opatrenia. Komu to možnosti dovoľujú, trávi čas doma, komu nie, snaží sa čo najviac vyhýbať verejným priestranstvám. A čo robí v týchto krušných chvíľach speváčka Zuzana Smatanová? S úsmevom si užíva to, za čo si už tisíce Slovákov stihlo zlíznuť kritiku.

Ešte pár týždňov dozadu by si nikto nebol ani len predstavil, že situácia spôsobená koronavírusom, bude tak alarmujúca. Preto sa mnoho ľudí neštítilo vyraziť na lyžovačky aj do najviac ohrozených krajín. Aktuálne sme už našťastie omnoho disciplinovanejší, pod čo sa podpísal nielen narastajúci počet nakazených, ale i prísne opatrenie, ktoré prijal náš štát. Nevieme si teda vysvetliť, prečo sa za posledné dní Zuzana Smatanová na Instagrame chválila snímkami z hôr zo zahraničia.

Sociálne siete sú zaplnené fotkami, na ktorých ľudia dokazujú, že vzorne podstupujú dobrovoľnú domácu karanténu či v prípade nutnosti nosia mimo domu rúška. Zábery úspešnej speváčky sú však úplne z iného súdka – pre mnohých naozaj nepochopiteľného. Zuzana poslala priaznicom pozdravy z hôr a hoci neoznačila presnú lokalitu, s najväčšou pravdepodobnosťou sa usmievala v zasnežených Alpách, odkiaľ sa za uplynulé obdobie vrátilo množstvo nakazených.

,,Čítam tu správy, ktoré sa šíria svetom… prajem si, aby sa táto pohroma dala čím skôr do poriadku. Dovtedy: zdržiavajte sa viac doma, umývajte si ruky, doprajte si spánok a jedzte veľa vitamínov. Verím, že to rýchlo prehrmí a svet bude zase v pohode,” prehoorila k ľuďom hudobníčka, ktorá sa paradoxne doma vôbec nenachádzala. Svojimi príspekami si tak pohnevala množstvo našincov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Toto je už vrchol drzosti, ona sa lyžuje na ohrozených miestach a nám radí, aby sme boli doma. Ostaň tam a spievaj si.” ,,Keby existovala cena o najhlúpejšiu celebritu, tento rok by si bola jednoznačný víťaz, milá Zuzka, veď tvoj príspevok v súvislosti s tým, kde si sa nachádzala a popis, ktorý si k nemu uviedla a neskôr sa ešte aj vyjadrila, že svoje konanie považuješ za zodpovedne, ty si vlastne stelesnila oxymoron.” ,,Nepustiť späť na sk. To bude najväčší trest pre takú hlupaňu,” znie len minimálna časť reakcií pobúrených Slovákov, ktorých prístup ich známej rodáčky poriadne nahneval.

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanasmatanova