Martin Šmahel opustil brány Farmy len tesne pred začiatkom finálového týždňa. Ostatných hráčov tak oddnes čaká niekoľko úloh, ktoré každý deň rozhodnú o jednom z nich, kto navždy stratí šancu o účasť v hre o finále s vysnívanou výhrou 75 tisíc eur. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že všetci účastníci reality šou sú už doma a čakajú na veľkolepé finále. Mnohí z fanúšikov tak neskrývajú netrpezlivosť a vyradených hráčov spovedajú z toho, komu na ceste za výhrou držia palce. Výnimkou nie je ani samotný Martin, ktorý jednou vetou prezradil zrejme úplne všetko.

Stalo sa tak po tom, čo modelovi komentoval príspevok neznámy fanúšik. Podľa jeho informácií sa má vo finále ocitnúť Peter Harezník, Milan Vysokai a Dominik Porubský. „Berte ohľad na ľudí, ktorí to sledujú s očakávaním,“ reagoval Martin na verejné prezrádzanie budúceho deja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne sa ho však jeden zo sledujúcich spýtal na úprimný názor, komu fandí na konci súťaže. „Miňo, Domčo,“ predniesol známy ex-farmár, čim zároveň potvrdil mená možných finalistov. Keďže sú všetci účinkujúci v neustálom kontakte, je zrejmé, že sa navzájom informovali o tom, kto sa v hre dostal najďalej. Prečo by tak Martin fandil niekomu, kto už vypadol? A dokonca, prečo by nevyslovil meno jeho dobrého kamaráta Michala Gajdošecha, s ktorým sa plánoval dostať do finále?

Foto: Instagram/Martin Šmahel, Facebook/Farma, TV Markíza