Hoci známy fitness tréner momentálne prežíva náročné obdobie kvôli zdravotným ťažkostiam novonarodenej dcérky Emky, nezabúda ani na svoju prvorodenú princeznú Miu a jej maminu Miriam Kalisovú. Tá len nedávno priznala čerstvú zamilovanosť, ku ktorej sa už stihol vyjadriť aj samotný Martin Šmahel.

Martin Šmahel sa len pred pár týždňami stal dvojnásobným otcom, keď sa na svet predčasne vypýtala malá Emka. Od tej chvíle ju bývalá farmárska hviezda pravidelne navštevuje v nemocnici a lekárom verejne ďakuje za záchranu života najcennejšieho pokladu.

Martin Šmahel
Martin Šmahel s prvorodenou dcérou Miou

Na nedávnej akcii, kde sa nečakane ocitli obidvaja ex-manželia, sa známy svalovec vyjadril nielen k aktuálnym vzťahom so sympatickou moderátorkou, ale i k jej novému objavu Michalovi Menkynovi. ,,Ja ho vnímam ako fajn chalana, takže mohlo by to byť aj také veľké plus k tomu, že by tie naše vzťahy nemuselo nič naštrbiť. Ja si myslím, že pri tomto partnerovi by to mohlo byť fajn,“ znela prekvapivá reakcia.

Šmahel ale v rozhovore pre Nový čas zároveň priznal, že priateľa Miriam Kalisovej osobne pozná už dlhé roky, pričom s týmto výberom je vraj omnoho spokojnejší než v prípade športovca Dušana Pašeka ml. V tej dobe údajne vznikalo viacero motívov na konflikt, kde zohrávala veľkú rolu i striedavá starostlivosť o dieťa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miriam Kalisová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Martinsmahel, Miriam.kalisova