Už prešiel rok, odkedy moderátor Martin Šmahel privítal na svete druhú dcérku Emku. Za zdravie predčasne narodeného bábätka sa modlilo množstvo Slovákov, keďže dievčatko, vážiace necelý kilogram, muselo krátko po narodení čeliť autonehode. Rozkošná princezná je ale živým príkladom toho, že deti vedia byť úžasnými bojovníkmi – ročné batoľa dnes spoznáva po boku milujúceho ocina všetky krásy sveta.

Bábätko strávilo minulý rok niekoľko mesiacov v nemocnici s cieľom zotaviť sa z predčasného narodenia a tiež nabrať čo najviac síl po zrážke sanitky s automobilom. Známy fitnesák spolu s partnerkou Beátkou tak po celú dobu neoblomne verili, že sa Emke podarí do normálneho života bez problémov začleniť.

martin šmahel dieťa

Ich priania boli naplnené, keďže dcérka pred časom oslávila prvé narodeniny a nič nenasvedčuje tomu, že by bola minulými udalosťami akokoľvek poznačená. V rodinnom kruhu sa jej dostáva dostatok lásky a pozornosti, čo dokazujú i slová spokojného tatka.

,,Ja Ťa naučím trávu jesť, aj cvičiť, makať, starať sa o seba. To je ockova parketa. Objavujeme svet,” milovník vegánskej stravy na zdravý vývoj mladšej dcérky príkladne dohliada. Zároveň sa konečne pochválil milými zábermi s malou slečinkou, ktorú dlhodobo verejnosti vôbec neukazoval.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Šmahel dcéra

Zdroj|Foto: Instagram/Martinsmahel