Obľúbená moderátorka Kvetka Horváthová, ktorá sa objavuje na televíznych obrazovkách už viac ako dve desaťročia, oslavuje životné jubileum. Krásna blondínka má práve dnes úžasných 40. rokov a jedinečnou gratuláciou ju prekvapili aj úžasní kolegovia a priatelia priamo v živom vysielaní Telerána!

Kvetka Horváthová patrí medzi najobľúbenejšie televízne osobnosti Slovenska a jej dievčenská tvár je známa všetkým generáciám už od čias mládežníckej relácie Crn-Crn. Kto by však bol povedal, že sympatická moderátorka dnes oslavuje už neuveriteľných 40 rokov? V rannej relácií TV Markíza ju prekvapili jej najbližší a v priamom prenose jej zablahoželala mama Kvetka, sestra Lucia, Cigánski diabli, ale i kolegovia z televízie.

Tvorcovia relácie si však pre oslávenkyňu prichystali aj jeden špeciálny darček v podobe úžasného videa, ktoré dojalo Kvetku k slzám. Gratulovali jej v ňom priatelia, medzi ktorými nechýbali tváre z Farmy, Ady Hajdu, sestra Lucia, ale ani kolegyňa z Crn-Crn Dada Duditšová, ktorá moderátorke zaspievala ,,Happy Birthday”. Kvetke želáme v mene redakcie rovnako všetko len a len to najlepšie k narodeninám! :)

Zdroj/Video: tvnoviny.sk