Talentovaná speváčka Sima Martausová má v talóne skladby od výmyslu sveta, keďže jej pán božko nadelil naozaj kreatívnu dušu. Odteraz však možno za jej najemotívnejšie dielo považovať novinku Zore, ktorú úspešná pesničkárka zložila pre detičky, bojujúce s rakovinou.

Simu Martausovú možno vždy vidieť pozitívne naladenú so širokým úsmevom na perách, ktorý rozdáva všade navôkol. Aj to sa určite podpísalo pod to, že si minulý týždeň prevzala prestížne ocenenie OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii speváčka. Najnovšie sa však Sima predstavila v polohe, na akú u nej ľudia príliš zvyknutí nie sú.

Rodáčka z Považskej Bystrice sa nedávno ocitla na detskej onkológii, aby tu natočila emotívny videoklip k nádhernej skladbe Zore, venovanej malým onkologickým pacientom.

,,Pieseň ZORE, ktorú som zložila pre Deťom s rakovinou n.o. (kde už piaty rok je mi cťou byť jednou z ambasádorov)… je už na svete. Naspievali sme ju spolu s Dievčenským speváckym zborom Sro,” na Instagrame v krátkosti predstavila nádhernú novinku obľúbená hudobníčka. Okrem toho uviedla, že si vo videu zahrali deti i dospelí, ktorí svoj boj zvládli, ako povzbudenie pre tých, ktorí ešte bojujú.

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/simamartausova