Pár mesiacov pred smrťou Karla Gotta uzrela svetlo sveta nádherná pieseň Srdce nehasnou, v ktorej Maestro fanúšikom ukázal, že speváckym talentom disponuje aj jeho dcéra Charlotte Ella. Krásna slečna v nedeľu vystúpila na veľkolepom pódiu, kde po boku divy Dary Rolins zaspievala svojmu ockovi do neba.

Pražskú O2 Arenu 19. júna zaplnili do posledného miesta blízki ľudia a fanúšikovia zosnulého speváka Karla Gotta, aby československej legende na jednom z dvoch spomienkových koncertov vzdali poctu. Halou sa rozliehali Kájove najznámejšie hity, ktoré odpálili Václav Noid Bárta, Ondřej Brzobohatý či Štefan Margita.

Pred tisíckami ľudí odznel aj jeden z najpopulárnejších duetov Zvonky štěstí, ktorý Karel naspieval v tom čase iba s dvanásťročnou Darinkou Rolincovou. Na čarovnom podujatí tak, samozrejme, nemohla chýbať ani Dara Rolins. Slovenská kráska si však tentokrát zanôtila českú časť, pričom tú slovenskú prenechala Gottovej dcérke Charlotte Elle. Dievčatá sa postarali o dojímavú bodku, ktorá nenechala chladné ani jedno prítomné srdce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins & Charlotte Ella Gottová – Zvonky štěstí

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Karel Gott, Martin Kubica/Karel Gott Agency