Už ako niekoľko týždňov, aj včerajší večer patril na Markíze šou The Voice Českoslonsko, v ktorej sa tentokrát proti sebe postavili členovia tímu Pepu Vojtka. Po tom, ako sa speváci niekoľko dní pripravovali na veľký výstup, prišiel obrovský šok v podobe jedného z najväčších favoritov súťaže Jana Nica. Ten svoje číslo poriadne zanedbal.

Každý z účastníkov The Voice Československo sa môže pochváliť obrovským talentom, inak by v súťaži byť ani nemohol. Jan Nic z tímu Pepu Vojtka ale vlastné schopnosti precenil a myslel si, že vystúpenie zvládne aj bez zodpovedných príprav. Žiaľ, poriadne sa mýlil. Nielenže zo včerajšieho kola odišiel so slzami v očiach, svojho mentora vytočil zatiaľ tak ako nikto.

Jan si vybral pomalú anglickú skladbu The House of the Rising Sun od The Animals, avšak vôbec ňou netrafil klinec po hlavičke. V polovici svojich päť minút slávy, ktoré mu doslova mohli zmeniť život, zabudol text. Napriek tomu, že moderátorka Mária Čírová a ostatní členovia poroty s Honzom súcitili, Kali po jeho čísle dokonca vyšiel na pódium a objal ho, aby mu prejavil podporu, Pepa bol viac než nahnevaný.

,,Tu prebiehali nejaké zvukovky, korepetície a ty si vlastne ani jednu z týchto vecí neabsolvoval celú, pretože vždy si povedal ‘ja som nemohol skúšať, ja sa bojím skúšať kvôli susedom, ja som chorý’ a ja som si hovoril bacha, toto nie je jednoduchá vec,” prihovoril sa k Janovi Pepa, ktorého verdikt napokon nikoho neprekvapil.

Jan nic

Po tom, ako mladého speváka poslal domov, sa ešte poriadne rozčertil. ,,Totálne prúser, totálny prúser, totálny… vys*al sa na to, vys*al sa na to…,” neskrýval sklamanie a hnev frontman kapely Kabát, ktorý takýto prístup od Jana absolútne nečakal. Nádejný spevák sa tak nezodpovedným premrhaním šance stať sa hviezdou postaral zrejme o najväčší šok celej šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, YouTube, Streamable | Foto: Markíza.sk