Gabriel Sedláček spočiatku medzi farmármi nevzbudzoval príliš pozitívne reakcie, avšak ako nedávno priznal, za jeho divným správaním stála funkcia prvého farmára týždňa. Aktuálne si 23-ročný východniar najviac rozumie s Romanou, s ktorou trávi i najviac času, nakoľko sú obaja sluhami. Prítomnosť tmavej krásky však očividne Gabovi robí v rozkroku poriadne rošambo!

Gabo na mnohých divákov pôsobí ako nevinný chlapček, keďže verejne priznal, že ešte nikdy nemal pohlavný styk. To však neznamená, že voči svojim pekným kolegyniam nemôže prechovávať väčšie city.

Sympatického Košičana najviac zaujala Romana Košťálová, o ktorej už niekoľkokrát prehlásil, že mu nie je ľahostajná. A práve s Romčou si mladík užíva tieto dni v sluhovni, kde spolu musia pochopiteľne absolvovať i noc, čo sa očividne Gabovi nesmierne páči. Aspoň tak tomu nasvedčuje jeho postavená pýcha, ktorú prítomné kamery rozhodne prehliadnuť nemohli – keď diváčky uvidia, čo má východniar v nohaviciach, je dosť možné, že sa počet jeho obdivovateliek rapídne zvýši!

Zábery Gabovej pýchy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube