Slovenská hudobná scéna je plná neobjavených talentov, ktoré si však vďaka klubovým či open air koncertom našli mnohých fanúšikov. Výnimkou nie je ani levická formácia For Tape, ktorá predstavuje svoj nový singel ,,Killer’s Soul”. Dámy, máte sa na čo tešiť! 

Ak občas navštevujete hudobné kluby alebo menšie festivaly, určite ste sa už dostali do kontaktu s levickou kapelou For Tape, ktorá vás svojou energiou doslova zvalcuje. Po niekoľkých poriadne tvrdých songoch chalani trochu zjemnili tempo a po takmer štyroch rokoch fungovania útočia na slovenskú hudobnú scénu s novým singlom ,,Killer’s Soul”, ktorý hovorí o pocitoch vojakov vracajúcich sa z vojny. Smutnú, no stále aktuálnejšiu tematiku podčiarkuje akustická gitara, spev a husle. V prípade kapely ide o najkomornejšiu skladbu ich celkovej tvorby, ktorej pochmúrny videoklip sa natáčal v opustenej rybárskej osade neďaleko Budapešti.

2

Marty, Jozef, Tomáš a Michal produkujú svoje single výhradne v angličtine, no ani tvrdší štýl, ktorý obľubuje skôr mužské publikum, neuberá týmto hudobníkom na šarme a sexappeale. Ak by sme to mali zhodnotiť, konečne sa je na Slovensku na čo pozerať. :)

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)