S rozchodmi párov zo showbiznisu akoby sa vrece pretrhlo. Po 24. rokoch spoločného spolužitia oznámil krach manželstva spevák skupiny Hex – Peter Dudák, známy pod prezývkou Ďuďo (43).

„Ďuďo už dlhší čas nežije s manželkou. Nevyšlo im to. Všetko vyriešil súd a už sú dokonca rozvedení,“ prezradil pre denník Nový Čas zdroj z blízkeho okolia známeho muzikanta.

Tak ako v prípade Mariána Čekovského či Andyho Krausa za rozchodom stojí opäť atraktívna žena, ktorá sympatickému spevákovi pomotala hlavu. Svoju čerstvú známosť populárny hudobník neskrýva a spolu sa už objavujú aj na verejnosti. „Mám novú priateľku Mirku. Rozviedol som sa po vzájomnej dohode. S bývalou manželkou máme dobré vzťahy,“ uviedol Dudák pre denník.

V poslednom období sa po dlhoročnom vzťahu rozpadlo manželstvo hercovi Petrovi Topoľskému, Sväťovi Malachovskému či hudobníkovi Mariánovi Čekovskému. Nedávno stroskotal manželský zväzok vďaka mladšej frajerke aj scenáristovi Andymu Krausovi. Žeby sa tí chlapi dostali do druhej puberty a zbláznili sa?

dudo4

dudo2

dudo1

hex

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook, newsflash.com