V novembri roku 2019 populárny raper Roman Grigely, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Momo, ukončil manželstvo s plavovláskou Sandrou. Z ich vzťahu však vzišla dcérka Prea. Tá sa dnes už teší zo sestričky!

Krátko po tom, čo autor chytľavých hip-hopových textov oboznámil verejnosť o rozvode s bývalou manželkou, sa po jeho boku objavila atraktívna blondínka Katarína. O tom, že ide o veľkú lásku, nie je žiadnych pochýb, nakoľko potetovaný Momo už novej partnerke stihol  adresovať aj pieseň, ktorá nesie jej meno.

Na Vianoce sa Roman rozhodol fanúšikov prekvapiť obrovskou novinkou, a to, že jeho priateľka je v očakávaní dieťaťa. ,,Veľkolepú vec, ktorú sme chceli všetkým oznámiť dnes 24-teho, je to, že je na ceste malá Grigelička. Uuuuuu. Čiže budem 2-násobný tatko a okolo mňa samé baby. Šťastné a veselé,” napísal hrdý otecko k snímke, kde jeho láska oproti nemu stála už s guľatým bruškom.

29. apríla sa 33 ročný-raper pochválil záberom z nemocnice, kde Katka drží v náručí jeho druhého potomka. Dcérka, ktorej tvár sa dvojica rozhodla neukázať, nesie meno Elizabeth. Rodičom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/momo_wlk