Divoch jeden ješitný! Večný provokatér a hriešne vyzerajúci raper Ramon, ktorý tvorí dlhé roky pár s krásnou tanečnicou Monikou Sakmanovou, potešil oči všetkých svojich túžbou dychtiacich fanyniek. Na Instagrame totiž zverejnil fotografiu, za ktorú mu zaiste poďakovalo nejedno plesajúce ženské srdce. Škoda len toho srdiečka! :D

Je tomu iba pár dní, čo fešný Ramon a.k.a. Rakby navštívil slnkom zaliate Bali, odkiaľ sa fanúšikom pravidelne chválil jedinečnými snímkami a zážitkami. Aby toho nebolo málo, a najmä ženské osadenstvo videlo skutočne všetko, sympatický raper sa ku koncu pobytu pochválil naozaj zaujímavou snímkou. Pre všetky dievčence sa totiž ukázal úplne nahý, ako ho príroda stvorila.. Juj.. :)

Fotku odvážneho Ramona môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)