Dámy, zachovajte pokoj, nie je žiadny dôvod na paniku. I keď práve možno neviete nájsť svoj obľúbený recept alebo fešného herca cez Google, chyba nie je vo vašom prijímači!

Celým Slovenskom momentálne otriasa internetový šok, nakoľko najväčší server sveta Google prestal pred niekoľkými minútami fungovať. Okrem vyhľadávača nie sú dostupné ani ostatné služby známej spoločnosti, medzi inými napríklad obľúbená sieť YouTube či e-mailové schránky cez Gmail. Podľa dostupných informácií výpadok nepostihol len Slovensko, ale celú Európu. Zachovajte pokoj, urobte si teplý čaj a pre dnešný večer si užívajte prítomnosť partnera, rodiny či aspoň stránky knihy, na ktorú ste dodnes nemali čas. :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)