Spolu s novým rokom zavítala na obrazovky TV Joj aj úplne nová relácia nazvaná S pravdou von, v ktorej známi slovenskí zabávači hádajú, kto z účinkujúcich klame alebo hovorí pravdu. V jej včerajšej časti sa však ušla aj jedna nemilá poznámka na adresu Adely Vinczeovej.

Do včerajšieho vydania jojkárskeho projektu S pravdou von prišli traja páni, ktorí boli prezlečení za ženy. Úlohou obľúbených slovenských hercov Juraja Kemku, Lukáša Latináka, Roba Jakaba a Mariána Miezgu bolo uhádnuť, ktorý z nich je naozajstná transvetita.

S pravdou von

Zabávači sa snažili rôznymi otázkami dopátrať k tomu, kto z prítomných dám je v skutočnosti Peter, vystupujúci pod prezývkou Klaudia. Nakoniec tip vyšiel Kemkovi a Miezgovi – transvestita bola dáma v strede, ktorá sa podľa Roba Jakaba podobá na hereckú legendu Dustina Hoffmana. Juraj Kemka však v kontroverznej takmer 50-tničke videl aj niekoho iného, koho tým ale pekne zhodil.

S pravdou von

,,Typovo Adela Vinczeová, Adela trošku,“ hemžil s vystrčeným ukazovákom a úsmevom na perách Kemka, čím všetkých prítomných poriadne rozosmial. Moderátor Juraj Šoko Tabaček na Jurove slová nadviazal a utrúsil, že jemu Peter alias Klaudia pripomína slovenskú speváčku Beátu Dubasovú, o ktorej sa blondínka vyjadrila, že ju občas na pódiu i stvárňuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Joj.sk/Streamable | Foto: Joj.sk, Instagram/tvmarkizaofficial