Predvčerom obletela naše médiá správa o priotrávení sa slovenského herca Jána Alžbetkina, ktorý sa na svojom instagramovom profile vyjadril, že v reštaurácii Cafe Racer – Fast Food zjedol pokazené mäso, v dôsledku čoho skončil s obrovskými bolesťami v nemocnici. A čo hovorí na jeho lichotivé slová majiteľ daného podniku?

Ján Alžbetkin, ktorý aktuálne hviezdi v markizáckom seriáli Autoškola, na svojom Instagrame verejne obvinil bratislavskú reštauráciu Cafe Racer – Fast Food z toho, že mu personál naservíroval pokazené mäso, kvôli ktorému skončil s neutíchajúcimi bolesťami v nemocnici. Následne sa mladý herec vyjadril, že reštaurácia vymazala z Facebooku jeho upozornenie, pričom tento príspevok dnes už na Jánovom profile nenájdete – herec ho odstránil. Aká je teda pravda?

Príspevok Jána Alžbetkina

,,Ja si presne pamätám, kedy on a jeho priateľka, alebo manželka, u nás konzumovali, lebo som ich osobne obsluhoval a po jedle pri platení sme spolu komunikovali. Opýtal som sa ich, či je všetko v poriadku a či im chutilo. Pýtam sa to každého zákazníka, či je u nás prvýkrát alebo po stýkrát. Som človek, ktorý si zakladá na slušnej kuchyni, príjemnej obsluhe a aby sa u nás zákazníci cítili ako doma,” prezradil nám majiteľ podniku, v ktorom sa Alžbetkin údajne priotrávil. Zároveň dodal, že slovenskú hviezdičku nepoznal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na druhý deň dostal majiteľ od Alžbetkina správu na FB, v ktorej ho na pokazené mäso upozornil. ,,Okamžite som obvolal zákazníkov, ktorí v ten deň konzumovali u nás, na ktorých som mal kontakt. Nikomu sa našťastie nič nestalo a chcel som ešte počkať do pondelka, aby som si bol na 100% istý, že nikto nie je v ohrození života. No a všetko sa začalo, keď som si v utorok ráno prečítal články o priotrávení, na ktorý má každý právo vyjadriť svoj názor,” uviedol šéf reštaurácie, ktorý následne priznal, že sa ho dosť dotklo, keď Ján vyhlásil, že jeho recenziu vymazal.

Jan Alzbetkin
Ján Alžbetkin

,,Nevymazal, lebo nikdy by som si to nedovolil. Len pán Alžbetkin ju nenapísal verejne, ale do komunity, kde ju nikto iný okrem mňa nevidí. Ja som mu aj odpísal v znení, ktoré si môže každý prečítať na našej FB stránke Cafe Racer – Fast Food. A aby som dokázal, že nič neskrývam, som uverejnil všetky články, ktoré vyšli v médiách a na sociálnych sieťach. A aby ma ten človek ďalej urážal, že možno ja za to nemôžem, ale nejaký môj zamestnanec alebo konkurencia, ktorá mäso postriekala, je už len jeho výmysel,” ukončil svoju reakciu majiteľ Cafe Racer Fast Food, ktorý zároveň ľuďom ďakuje za podporu.

Zdroj: Slovakewoman.sk | Foto: Instagram/johny_alzbetkin, Facebook/Cafe Racer – Fast Food, depositphotos.com