Oldo Hlaváček (87) a jeho manželka Boženka (+83) tvorili zohraný manželský pár nádherných 60 rokov. Žiaľ, hercova milovaná polovička začiatkom decembra naposledy vydýchla a ako on sám priznáva, nezvláda to dobre. 

Slovenský zabávač a scenárista o svojej partnerke hovoril vždy s obrovským rešpektom a láskou. Oldo spoznal Boženku ako 23-ročný a spoločne si toho preskákali mnoho. ,,Veľmi si vážim manželský zväzok a myslím si, že receptom na šťastné manželstvo je odpúšťanie, pochopenie a vycítenie toho, ako dosiahnuť vzájomné porozumenie,“ vyjadril sa v rok 2015 pre portál Nový Čas.

Dvojnásobný otec však po 6 dekádach ostal na cestu životom sám. ,,Som v dezolátnom stave. Nie som ani schopný uvažovať. Som úplne vedľa. Nedá sa to ani opísať. Ani neviem, čo je dnes za deň. Zomrela ešte minulý rok. Nie som schopný už ani odpovedať. Neviem, kde som, neviem, čo a kde robím. Premýšľam, či vôbec pôjdem jesť. Horko-ťažko som včera išiel do takého pohostinstva, čo tu mám pri dome. Chcel som si dať niečo na večeru a dal som si kávu. Nič mi totiž nechutí,“ cituje úprimné a bolestivé slová legendárneho umelca Plus Jeden Deň.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veľký dom, v ktorom si známy herec donedávna nažíval spolu s manželkou, teraz zíva prázdnotou, nakoľko jeden syn žije v zahraničí a druhý je pracovne vyťažený. ,,Ivko sem však chodieva. Vnúčatá, aby ma prišli len tak pozrieť, to tu dlho nebolo. To už dnes deti nevedia. Všetci sa boja, takže nikto ku mne nechodí. Ja som aj rád, lebo sa bojím, aby ma nenakazili, ale telefonujeme si,“ uviedol vdovec, ktorému vyslovujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: cas.sk, pluska.sk | Foto: YouTube – Televízia TA3, pixabay.com