Ku skupine exfarmárov, ktorí ťažia z úspechu obľúbenej reality šou aj po jej skončení, patrí tiež Henrik Szabó. Nakoľko svalnatý fešák počas pandémie zo svojich striptérskych skúsenosti veľmi ťažiť nemôže, angažuje sa aspoň na Instagrame, kde má rozbehnutých niekoľko spoluprác. Fanúšikom sa Heňo prihovára i mimo nich – jeho príspevky však nie sú vždy úplne premyslené.

Máme za sebou Veľkonočné sviatky, pred ktorými sme boli z každej strany informovaní o intenzívnejších policajných kontrolách na našich cestách. Henrik si ale z výstrah ťažkú hlavu nerobil a dokonca ani z toho, žeby sa popri riadení vozidla nemal sústrediť na aktivity, ohrozujúce bezpečnosť premávky.

Instagramový portál badinfluence_sk, zameriavajúci sa na prešľapy influencerov, zachytil exfarmárovo video, ktoré si natočil popri šoférovaní automobilu. ,,Za prvé, nevidím tu žiadnych policajtov, za druhé – robím videá, neodpisujem, za tretie na čo mám koleno? Aby som ním šoféroval, nie?” striptér s prezývkou Aquaman odpovedal na otázku fanúšika, ako môže šoférovať a odpisovať. Stalo sa tak po tom, čo Heňo svojim priaznivcom oznámil, že cestuje, a tak má čas na ich dotazy.

Dlhovlasému Bratislavčanovi však akosi nedošlo, že jeho správanie za volantom nie je absolútne prístupné. ,,Keď rozum rozdávali, asi sa aj vtedy natáčal, skonštatovala slovenská vizážistka Bernie. ,,To je krása, ako sa niektorí idioti sami udajú,” škodoradostne sa zasmial iný užívateľ.

,,Povinnosti vodiča, 4 Paragraf c) venovať sa plne vedeniu vozidla a sledovať situáciu v cestnej premávke,” Aquamanovi odkázal Ladislav, načo sa mu dostalo reakcií, že keď sa dané učivo preberalo v autoškole, Henrik sa asi opäť točil na mobil alebo si robil poznámky kolenom a zle si ich zapísal. ,,Debilko potom zrámuje nejakého slušného vodiča,” pridala sa ďalšia pobúrená Slovenka, ktorej názor budú zdieľať určite všetci zodpovední vodiči. A hoci bolo video medzičasom z Instagramu zmazané, nám sa podarilo zachytiť aspoň pár záberov a komentárov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/badinfluence_sk, half_god__