Viaceré spolupráce topmodelky Michaely Kocianovej boli v posledných mesiacoch zrušené, a tak sa kráska rozhodla prijať pracovnú ponuku v Nemecku. Vtedy ešte netušila, akého nemilého prekvapenia sa tam hneď po príchode dočká!

Rodáčka z Trenčína patrí medzi najžiadanejšie svetové módne ikony. Úspešná kariéra zahrňuje pravidelné cestovanie do zahraničia, no ani známe meno a vybavenie všetkých potrebných náležitostí dnes ľuďom očividne nezaručuje, že sa k práci reálne dostanú.

michaela kocianová modelka

32-ročná blondínka prednedávnom odletela do Frankfurtu, no tam ju okamžite po pristátí zadržala letisková hliadka. Policajti modelku zatvorili na celých sedem hodín do maličkej miestnosti, kde jej neposkytli ani možnosť napiť sa vody či vykonať základnú potrebu.

​,,Priletela som do Frankfurtu a odmietli ma vpustiť do krajiny. Sedem hodín som bola bez vody a toalety, v takej maličkej miestnosti, sotva dva krát dva metre. Potom ma poslali späť na Slovensko,” šokuje kráska. Napriek tomu, že Michaela dodržala všetky platné opatrenia, vlastnila negatívny PCR test a taktiež povolenie vycestovať, kvôli zaradeniu Slovenska medzi rizikové zeme, ju tamojší predstavitelia zákona bez váhania vyhostili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kocianová

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/Michaelakocianova