Prečo? Otázka, ktorú si kladú všetci v súvislosti so šokujúcou smrťou mladej a talentovanej slovenskej herečky Moniky Potakárovej – manželky Roba Rotha, majúcej celú budúcnosť ešte len pred sebou. Príčinu smrti určí až súdny lekár, dovtedy však prehovoril lektor odbornej prípravy Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR.

Umelecký svet sa spamätáva z nečakanej smrti 27-ročnej Moniky Potakárovej, ktorá patrila k najobsadzovanejším herečkám SND. Očarujúca brunetka, ktorú sme mohli vídať aj v seriáli Panelák, Atletiko Cvernofka či Rodinných prípadoch, zomrela v pondelok v doobedných hodinách.

„Po 9. hodine v pondelok doobeda bola privolaná záchranná služba do bytu na Kolárskej 14 v Bratislave. Záchranári prišli k 27-ročnej žene. Lekár iba konštatoval úmrtie. Boli tam zjavné známky smrti,” pre portál Pluska.sk uviedol záchranár Mgr. Jozef Minár, lektor odbornej prípravy Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR.

,,Niekto volal na tiesňovú linku, že 27-ročná žena nejaví známky života, tak bola vyslaná záchranná služba a už sa jej nedalo pomôcť. Čo bolo príčinou smrti, určí až súdny lekár,” vyjadril sa. Podľa zdroju Nového Času mal pomoc privolať herečkin manžel a zároveň kolega Robo Roth. „Moniku našiel doma práve Robo. Je z celej udalosti veľmi zdrvený,“ uviedol. Doposiaľ sa však v súvislosti s kráskinou smrťou v médiách i na sociálnych sieťach objavili zarážajúce informácie o tom, že si mala vziať život sama.

Monika Potokárová zomrela

Zdroj: Pluska.sk Čas.sk | Foto: Instagram/monikapotokarova, tvjoj, Facebook/Záchranári a záchranné vozidlá