Keď sa pred niekoľkými mesiacmi konali úvodné castingy do šou Masterchef, mnohí nádejní kuchári si nedokázali ani predstaviť, že by sa dostali do užšieho výberu súťažiacich či do samotného finále. Mimoriadne úspešná šou však včera spoznala svojho víťaza a po niekoľkých týždňoch sa stala najlepšou amatérskou kuchárkou Slovenska Martina Grňová!

Desiatky nádejných kuchárov, stovky unikátnych receptov, niekoľko uznávaných favoritov a jeden víťaz. Práve včera sa konalo finále kulinárskej šou Masterchef, v ktorom excelovali súťažiace Martina Grňová aj Razija Trnačevič. Obe finalistky predviedli jedinečné výkony a na tanieroch ponúkli skutočne unikátne jedlá. Najlepší však môže byť len jeden, no aj keď bolo rozhodovanie porotcov skutočne ťažké, víťazkou šou Masterchef Slovenska 2016 sa stala 24-ročná bloggerka z Bratislavy, Martina Grňová.

2

Nádejná kuchárka neskrývala dojatie ani radosť z víťazstva a ako sa vyjadrila, výhru vo výške 50 000 € investuje do podnikania v oblasti gastronómie. Okrem finančnej ceny sa môže Martina tešiť aj z nového automobilu. ,,Ďakujem za priazeň divákom, ďakujem svojej celej rodine a najmä vám chcem odkázať to, že ak máte sen, tak sa nebojte za ním ísť, lebo ako môžete vidieť, dá sa to. A ak niečo robíte so srdcom, tak sa to oplatí. Choďte do toho,“ vyjadrila sa prvá slovenská Masterchefka. Víťazke blahoželáme a nech jej to varí! :)

10

Martina Grňová

4 7 8

Razija Trnačevič

5 6 9

Foto: Facebook/MasterChefSK