Po dlhom období, kedy nás televízie kŕmili tureckými, indickými a v neposlednom rade latinskoamerickými telenovelami, prichádza osvieženie v podobe španielskej romantiky. Seriál si obľúbili milióny divákov hneď po prvých epizódach. A filmový Alberto prekvapuje!

Velvet pochádza od tvorcov úspešného seriálu Grand Hotel, ktorý sa vysielal aj u nás na Slovensku. Seriál z prostredia módneho domu Velvet sa stal u domácich divákov okamžite obľúbený, len premiérové časti si na Pyrenejskom polostrove pozrelo 4,8 milióna priaznivcov! Financovanie tejto snímky nie je hračka, každý diel stojí okolo pol milióna eur, čo Velvet zaraďuje medzi najdrahšie seriály v Európe. Príčinou vysokých nákladov je, že väčšina scén sa natáča v štúdiu, najmä scény v exteriéri. Milostný príbeh Alberta (Miguel Ángel Silvestre) a Any (Paula Echevarría) zobrazuje lásku medzi dedičom rodinného impéria Galerias Velvet, ktoré patrí medzi najluxusnejšie módne domy v Španielsku, a medzi obyčajnou krajčírkou, ktorá v tomto módnom dome pracuje. Ich láska prekonala odlúčenie v mladom veku, no prekonajú aj tentokrát problémy, ktoré sa na nich valia?

Zábery z natáčania seriálu Velvet

Čo o nich nevieme?

Obaja herci si natáčanie užívajú, sú veľkí srandisti a pravidelne potešia svojich divákov vtipnými a zaujímavými fotkami priamo zo zákulisia natáčania seriálu.

Paula Echevarría

Paula je 38-ročná herečka, rodáčka zo Španielska. Diváci ju mohli vidieť okrem seriálu Velvet napríklad aj v Gran Reserva. V roku 2006 si zobrala za manžela populárneho španielskeho speváka a skladateľa Davida Bustamanteho, ktorý je od nej o 4 roky mladší a majú spolu dcéru Danielu.

Paula s rodinou

Miguel Ángel Silvestre

Miguel je 34-ročný herec a režisér pochádzajúci zo Španielska. Jeho plánom bolo stať sa profesionálnym tenistom, lenže zranenie na jednom z turnajov mu prekazilo tenisovú budúcnosť. Rozhodol sa teda študovať fyzioterapiu, no po tom, ako mu jeho teta ukázala svet v divadle, jeho priority sa zmenili. Účinkoval vo viacerých seriáloch a filmoch, napríklad v komédii I’m So Excited, horore Verbo. V súčasnosti natáča dva seriály, Velvet od roku 2013 a Sense8 od roku 2015, kde hrá hlavnú postavu. Je ňou Lito Rodriguez, ktorý je baskického pôvodu a žije so svojím priateľom, ktorého vo filme stvárňuje Alfonso Herrera. Preto je dosť možné, že ak otvoríte internetový prehliadač, nájdete veľké množstvo fotiek, kde sa Miguel bozkáva s mužom. V minulosti randil so španielskou herečkou Blancou Suarezovou.

Miguel počas natáčania

 

 

 

 

 

 

Zdroj: imdb.com, Wikipedia, markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram