Včera prežili druhé Vianoce všetci slovenskí fanúšikovia latinskoamerického krásavca Malumu, ktorý sa v rámci tour 11:11 zastavil aj v našej krajine. Po tom, ako tu talentovaný spevák z Kolumbie odpálil energickú šou, zanechal na svojom Instagrame odkaz v slovenčine!

Maluma patrí k aktuálnej špičke svetovej hudobnej scény, pričom nemálo obdivovateľov má aj na Slovensku. Post žiadaného speváka v našich zemepisných šírkach potvrdil i včerajším bratislavským koncertom, kedy zaplnil celý Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Latinskoamerický fešák, ktorý presne pred mesiacom oslávil 26. narodeniny, si pre Slovákov pripravil jedinečnú šou, plnú svojich najväčších hitov, ktoré sa vďaka nadšeným fanúšikom od včerajšieho večera rozliehajú sociálnymi sieťami.

Spokojnoť však určite vládla aj na opačnej strane – dôkazom je síce stručný, ale za to jasný odkaz Malumu pre slovenských priaznivcov. ,,Ďakujem,” idol miliónov žien z celého sveta napísal na svoj Instagram, k čomu priložil i srdiečko a slovenskú vlajku. My teda veríme, že sa k nám ešte Maluma niekedy s radosťou vráti! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/maluma