Kde sa vzala, tu sa vzala, na Facebook nám zavítala pani Zuzana. Keď pred niekoľkými dňami zverejnila svoje prvé video o odpore ku všetkým bio-eko-raw dietám, pravdepodobne ani nepredpokladala, aký ošiaľ ním vyvolá.

Viac ako 300 000 videní, takmer 4 000 zdieľaní a stovky komentárov! Pani Zuzana natočila svoje prvé video z pohodlia kuchyne a evidentne by jej ani vo sne nepapadlo, akú spätnú väzbu dostane od publika. Na svojom YouTube kanáli sa opisuje nasledovne: ,,Som Zuzana Machová, už 36 rokov žijem s jedným mužom, máme dve krásne deti a štyri ešte krajšie vnúčatá. Som generálnou riaditeľkou zahraničnej kozmetickej firmy, riadila som 3 krajiny s viac ako 150 000 ženami. Podľa mňa je ŽIVOT to, čo nás všetkých spája a preto vám budem o ňom rozprávať. Myslím, že som toho zažila dosť, tak počúvajte.” Že by mali Gogo a Explo vážnu konkurenciu? Uvidíme, možno ju stretneme budúci rok na youtuberingu. :)

Foto/ Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)