Pre neutíchajúcu pandémiu neboli posledné dva roky na koncerty veľmi plodné. Avšak v roku 2022 by všetkým hudobníkom a ich fanúšikom mohlo svitať na lepšie časy. Dokonca aj na Slovensku sú naplánované vystúpenia veľkých svetových hviezd!

Skvelá správa pre všetkých obdivovateľov Duy Lipy! Anglická speváčka, skladateľka a modelka prijala ponuku od organizátorov zbrusu nového multižánrového hudobného festivalu Lovestream Festival, ktorý otvorí svoje brány na futbalovom štadióne Tehelné pole.

Autorka hitov ako New Rules, Physical, Be The One či Love Again to pre tunajších fanúšikov odpáli v Bratislave v sobotu 11. júna. Dua Lipa však nie je jediné meno svetového rázu, o deň neskôr na rovnakom pódiu vystúpi rocková skupina z Los Angeles Red Hot Chili Peppers. V oboch prípadoch ide o slovenskú premiéru.

Pred obrovským publikom si zahrajú aj československé stálice IMT Smile, Kryštof, Heľenine oči a Lucie, pričom ďalší interpreti zatiaľ známi nie sú. Isté ale je, že Lovestream Festival, oslava života, hudby a zážitkov, na ktoré sa nezabúda, potrvá od 10. – 12. júna a pôjde zrejme o najväčší hudobný sviatok roku 2022 na Slovensku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/lovestreamfestival | Foto: YouTube, wallpaperflare.com, hdqwalls.com