Láska a romantika idú ruka v ruke, veď ktorá žena by nechcela chlapa s romantickou dušou? Doma by prekvapil uvarenou večerou, zapálil by sviečky, pustil zmyselnú hudbu a svojej polovičke venoval pekný kvietok. Ako bonus by ju po dobrej večeri pomasíroval. 

Slovenskí výskumníci a vedci sa zamerali na mieru romantiky u mužov. Vykonali rozsiahly výskum, v ktorom sa orientovali na mladých a zdravých mužov, u ktorých sa sústredili na endokrinné žľazy, ktoré produkujú dôležitý hormón – testosterón. Ten má vplyv na vnútromaternicový vývoj a aj na emočné prežívanie po narodení. Výsledky poukázali na to, že nízka hladina hormónu v tomto období spôsobuje, že v dospelosti sú muži romantickejší ako tí, ktorí majú hladinu testosterónu vyššiu. Ako vidíte, veda napreduje a ponúka rôzne zaujímavosti. :)

Viac či menej romantickí páni, zapamätajte si, že raz za čas treba svoju polovičku trošku potešiť, hýčkať, obdariť len tak aj v čase, keď nemá žiadny sviatok. A to platí aj pre nás, pre nežnejšie pohlavie. Pekne strávená chvíľka so svojou polovičkou utuží vzťah, poteší oboch partnerov a večer zaspíte s dobrým pocitom. Čo viac si priať?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.