Keď sa spoja dvaja talentovaní fešáci so zlatom v hrdle a romantickým cítením, nemôže z toho vzniknúť nič iné než dokonalý balzam na ženskú dušu. Reč je o novinke z dielne slovenských spevákov Puerta a Yaela, ktorí predstavili akustickú verziu svojej skladby Vďaka Ti.

Fero Churý, známejší ako Puerto alebo aj slovenský Maluma, má za sebou viacero úspešných spoluprác s menami, ako sú napríklad Dominika Mirgová či Vebi. Kým oba duety sa niesli v chytľavom latino rytme, pri ďalšej spevákovej spolupráci si prídu na svoje najmä milovníčky romantických balád.

Puerto nedávno s nemenej zaujímavým týpkom Yaelom, vlastným menom Matúš Kolarovský, ktorého môžete poznať aj ako herca zo seriálu Pán profesor, nahrali cover verziu svetového hitu Dakiti od Bad Bunny a Jhay Cortez. Aby skladba Vďaka ti chytala za srdce ešte viac, chalani sa ju rozhodli nahrať i v akustickej verzii s klavírnym doprovodom v podaní profesionálnej klaviristky Kristíny Smetanovej.

Spolu s emotívnou piesňou vyšiel aj videoklip, ktorý krásne podfarbuje jej atmosféru, a to prímorským prostredím pri východe slnka. Jeho režisérom je Martin Miko, jeden z členov Illuminate Production. Nech sa páči, nechajte sa unášať na vlne romantických tónov novinky od Puerta a Yaela!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Illuminate Production, YouTube