Latino skladby žnú na našej pôde veľký úspech, pričom výnimkou určite nebude ani novinka od Dominiky Mirgovej a slovenského rapera Puerta. Seňora má totiž obrovský potenciál stať sa jedným z najväčších letných hitov!

Žeby slovenskí Maluma a Shakira? Presne to nám napadlo pri sledovaní nového videoklipu od Františka Churého, ktorý vystupuje pod pseudonymom Puerto, a obľúbenej speváčky Dominiky Mirgovej.

Dominika Mirgova

Dvojica talentovaných hudobníkov spolu nahrala poriadne hriešny song v rytmoch bachaty a latina nazvaný Seňora. ,,Tak táto vec vznikla úplne spontánne. Puerto ma oslovil do pesničky, či mu nenahrám nejaké vokály, a tak sa mi tá vec zapáčila, že som si napísala slohu,“ zdôverila sa fanúšikom na Instagrame nadšená Domča. A hoci Puerto verejnosti až taký známy nie je, jeho novinka by mu mohla priniesť zaslúžený úspech, keďže sa muzike venuje už od roku 2007.

Dámy, zavrite si oči, započúvajte sa do hudby a predstavte si, ako z vás na parkete vybíja dušu nejaký fešák, pričom iskry lietajú na všetky strany. Seňora je totiž na erotikou nabité tance ako stvorená – do jej melódie i textu sa okamžite zamilujete!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/puerto_og, dominikamirgovaofficial, YouTube