Nielen vo svete, ale ani na Slovensku nie je núdza o zaujímavé a kvalitné kapely, ktoré majú dostatok talentu na to, aby sa dostali do širšieho povedomia ľudí. Povedať to môžeme aj o výnimočných hudobníkoch z okolia Prievidze, ktorí nás zaujali nevšednými cover verziami skladieb rôznych interpretov. Kapela Colors of Sound jednoducho dostala aj nás. :)

Sú mladí, sympatickí a vášeň pre hudbu im rozhodne nechýba. Slovenská kapela Colors of Sound vznikla v roku 2014 zoskupením dlhoročných hudobníkov, na ktorých čele stojí charizmatická a vždy usmiata speváčka Lenka Piešová. Spolu s Romanom Vážanom, Martinom Lukáňom a Jánom Vážanom hrajú prevažne cover verzie známych skladieb, z ktorých budete mať zimomriavky, avšak už onedlho sa môžete tešiť aj na ich vlastný singel. No nie sú úžasní? :)

Video: YouTube | Foto: Colors of Sound

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)