Každá žena túži byť istým spôsobom krásna, avšak všetky by mali poznať hranice prípustnosti. V opačnom prípade vám môže priniesť túžba po dokonalosti viac škody ako osohu. Honba za bezchybnosťou nie je cudzia ani hviezdičkám zo slovenského showbiznisu. Pozrite sa na krásne Slovenky, z ktorých sa vďaka mnohým plastickým operáciám stali ženy z rodu Káčerovcov.

 

Silvia Kucherenko

Kedysi nenápadná blondínka s krásnou tvaričou, dnes plastická Barbie s obrými perami, ktorá s pôvodným výzorom nemá absolútne nič spoločné. Len ťažko uveriť tomu, že krásna žena môže pokladať za ideál krasy to, ako ju máme možnosť vidieť dnes.

image image image

Michaela Mia Gašparovičová

Bývalá Miss Globe z roku 2011 sa dnes pýši viacerými plastickými operáciami, vďaka ktorým by pred piatimi rokmi titul krásy určite nevyhrala. Zo sympaticky vyzerajúcej dievčiny sa v priebehu pár rokov stala vyzývavá žena s napichanými perami a nadupaným dekoltom.

image imageimage

Eva Cifrová

Evička je jasným dôkazom toho, že niekedy je menej skutočne viac. Kto by to bol býval povedal, že i krásna žena s dokonalou postavou a mačacími očami môže mať zo seba komplexy? Veru, môže, a tak ani Eva neodolala šikovným rukám plastického chirurga a z krásnej útlej žienky zo seba nechala urobiť prsaticu s obrovskými perami. Stále však pôsobí spomedzi spomínaných plastikových dievok ,,najprirodzenejšie”.

image image image

Zuzana Plačková

Za spomínanými plastickými devami ničím nezaostáva ani kontroverzná playmate s podrezaným jazykom a vulgárnym slovníkom. Zuzana Plačková sa nenechala zahanbiť a zverila sa do rúk plastických chirurgov, ktorým vďačí za prsia obrovských rozmerov, kačacie pery i symetrický nos. Našpúlená kačacia pusinka predsa na fotke nesmie chýbať. Ktovie, čo si ešte v budúcnosti hodlá vylepšiť.

image image

Aj takto kedysi vyzerala Zuzanka

image image

Niektoré ženy, veru, nepoznajú hranice a práve vďaka tomu sa postupom času stáva z krásky zviera.

Foto: Instagram, Facebook, YouTube