Prirodzená krása sa pomaly vytráca z bežného života a mnohé celebrity sa nenalíčené na verejnosti ani neukážu. Avšak v slovenskom šoubiznise sa našli dámy, ktoré išli s kožou na trh a nafotili titulku magazínu bez akéhokoľvek mejkapu a úprav. 

Pred objektívom fotografa sa stretli Máriá Čírová, Adela Vinczeová, Nela Pocisková, Zuzana Smatanová a Monika Hilmerová, aby spoločne zapózovali pre časopis Nový Čas Víkend. Známe tváre sa dokonca týmito naturálnymi snímkami pochválili aj na svojich sociálnych sieťach.

nenalicene celebrity

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nejako sme sa na tej nutnej kráse zasekli. Na jednej strane sa chceme genderovo vyrovnať a odmietame, ak nás spoločnosť vníma len ako objekty, na strane druhej sa ako objekty k sebe správame my,“ napísala Adela Vinczeová k záberu, na ktorom pózuje bez akejkoľvek retuše.

adela,,Keď som dostala ponuku ísť fotiť titulku úplne neupravená, neváhala som ani chvíľku, pretože mám pocit, že celá dnešná spoločnosť sa od prírody veľmi vzdiaľuje. Mladé dievčatá vzhliadajú k nereálnym a prefiltrovaným fotkám na Instagrame a viem, že to neprospieva ich sebavedomiu,“ vyjadrila svoj názor Nela Pocisková.

pociskova,,Je to možno pre niekoho klišé, ale krása podľa mňa naozaj ide zvnútra. Kiežby sme sa tak o svoje zdravie psychické i fyzické starali toľko, ako sa venujeme zovňajšku…“ zdôveverila sa Monika Hilmerová, ktorá s nafotením titulky bez mejkapu taktiež nemala absolutný problém.

hilmerovaZdroj/Foto: Nový Čas Víkend, Instagram/trochu_inak_s_adelou, hilmerovamonika, pociskova.nela