Vizážistka Michaela Rujáková sa doposiaľ na vybranú klientelu sťažovať nemohla. Jej kliniku pravidelne navštevovali známe krásky, ktoré jej personál líčil, česal či im vykonával estetické zákroky. Svojím nedávnym vyjadrením si však čiernovláska pekne zavarila.

Vylepšenú východniarku pri písaní jej uštipačného vyjadrenia na adresu dám s kyprejšími krivkami zrejme ani nenapadlo, v akom svetle sa medzi ženami i mužmi odprezentuje. ,,Pozerať sa na nechutné a nakysnuté mľandravé telá je viac odpudivé ako “ošmatlané boty”,” takto znie úryvok z Rujákovej názoru, ktorý si celý môžete prečítať — TU —.

Pohŕdavé slová, samozrejme, neostali bez povšimnutia a okamžite sa rozšírili vlnami slovenského internetu, pričom neobišli ani stálu návštevníčku Michaelinho vychýreného zariadenia, speváčku Celeste Buckingham. ,,Toto ma veľmi sklamalo, kedže som dlhé roky klientkou tejto kliniky, hlavne na mejk-up a vlasový styling. Ale asi tam už nie som vítaná…,” smutne skonštatovala mladá hviezdička, ktorá sa netají tým, že sa kvôli svojej postave neraz veľmi trápila, v minulosti dokonca bojovala s anorexiou.

celeste buckingham

,,Podľa tohoto vyjadrenia, také baby, ako som ja, by si nemali dávať fotky na instagram. Asi by som sa nemala ukazovať verejne, kedže nemám pevné telo a prezentujem sa prirodzená sebavedomá. Nedávno o mne písali v mediách, že som odpudivá prave tým, že som pribratejšia a vyzerám, že sa o seba nestarám. Baby, či už ide o online priestor, alebo o offline svet: je pre každého. A ako ženy, či už v realite alebo na sociálnych sieťach, by sme mali byť hlavne láskyplné a podporovať druhých. Krása nie je len o výzore. Skutočná krása sa vždy ukáže tým, ako sa človek chová a aký je zvnútra,” Celeste zanechala na svojom profile, pričom jej príspevku vzdalo hold množstvo ľudí vrátane známych osobností a kolegov z brandže slečny Rujákovej.

,,Svojím správaním prišla už o toľko klientek, že jej nezostane nič iné, ako sa na to 💩. Ona je tá posledná, ktorá by sa mala takto vyjadrovať o ženách. Nech sa pozrie málinko do minulosti, ako vyzerala, a či bola ona nejakým “príkladom”, ako majú ženy vyzerať…,” uviedol obľúbený kaderník celebrít Jirko Blatný.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, celbuckingham