Skupina Phantoms Crew patrí medzi najúspešnejšie tanečné kapely na Slovensku. Šikovní chalani sa hýbať rozhodne vedia a na konte majú mnohé významné úspechy. Ich najnovšie vystúpenie však bolo trochu netradičné, no všetkým prítomným vyrazilo dych. 

Jeden z členov skupiny, Juraj Mariňák, našiel po rokoch hľadania ženu svojho života a rozhodol sa vstúpiť do stavu manželského. Spolu so svojimi kolegami z kapely Phantoms Crew pripravil pre nevestu jedinečné prekvapenie, ktoré vyrazilo dych nielen jej, ale aj všetkým prítomným. Namiesto tradičného svadobného tanca predviedli úžasné číslo, s ktorým môžu pokojne konkurovať mnohým svetovo známym tanečným skupinám. Takéto sladké prekvapenie poznáme z romantických filmov, no zažiť ho na vlastnej koži, to sa nestáva každý deň! Šťastným novomanželom gratulujeme a chlapcom tlieskame za úžasne prevedené číslo, z ktorého sme paf! :)

Video/Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.