Dominika Morávková, ktorá je speváčkou už snáď od momentu, kedy sa narodila, je známa pozitívnym prístupom k životu. Večne usmiata blondínka fanúšikov z času na čas poteší aj fotografiami svojej milej rodinky – najnovšie zverejnila niečo, čo ani sama nečakala, že niekedy pustí do sveta.

Dominika, jej manžel Ján, dcérka Amálka a najnovší prírastok – synček Damián Hugo – tvoria šťastnú rodinu, ktorej momentálne nechýba vôbec nič. Speváčka, aktuálne sa venujúca predovšetkým materstvu, je od vďačnosti celá bez seba a neváha sa o ňu podeliť s inými ľuďmi. Zverejnila preto fotografiu, ktorá bola prekvapením aj pre ňu samu.

„Myslela som si, že nikdy nepridám kojo fotku – a pridala som!“ tešila sa Dominika na Instagrame, a to pri intímnom zábere so synčekom, na ktorom ho kojí. Dodala tiež, že je šťastná, že môže svoje chlapča takto bezstarostne dojčiť, čím zrejme chcela poďakovať nielen vlastnému telu, že to umožňuje, ale taktiež spoločnosti, ktorá konečne prestala vnímať kojenie na verejných miestach ako nežiaducu, či dokonca nechutnú vec. Bolo načase, nemyslíte?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominika.moravkova