Možno vám meno veľa nehovorí, no nezameniteľný hlas a exotický vzhľad mladej speváčky si všimnete ihneď. Do povedomia sa dostala účinkovaním v šou Hlas ČeskoSlovenska, kde bol jej mentorom Majk Spirit. Reč je o sympatickej Veronike Strapkovej, ktorá si necháva hovoriť VeronikaS.

VeronikaS len pred pár dňami pokrstila svoj debutový album “Puzzle” na lodi Adyho Hajdu v Bratislave, kde sa krstnými rodičmi hudobného počinu stali hneď tri výrazné osobnosti slovenského šoubiznisu, a to Emília Vášáryová, Mária Čírová a Majk Spirit. „Veľmi som si želala spojiť to, čo ma priviedlo na túto cestu, s tým, čo ma na nej sprevádza a inšpiruje. Spievať som začala až vďaka VšMu. V porote sedela na mojich prijímačkách aj pani Vášáryová. Neskôr som s ňou dokonca niekoľko rokov hrala v jednej hre. Mám ju veľmi rada a obdivujem ju ako človeka, ženu i matku. Je mojím vzorom. Majk Spirit zas bol pri mojom televíznom spievaní, bol pri tom, keď som prvýkrát spievala s kapelou – to bolo práve v Hlase. A stojí pri mne doteraz. Mária Čírová je umelkyňa s neuveriteľnou charizmou. Vnímam ju na našej scéne ako takú staršiu sestru,“ uviedla na margo krstných rodičov sympatická speváčka.

Práve pod záštitou Spirit Music vznikla svieža hudobná novinka, z ktorej VeronikaS vypustila do sveta aj prvý videoklip plný energie a dobrej nálady. Celý dej sa odohráva v aute, ktoré šoféruje práve speváčka a na sedadle spolujazdca sa vystriedali mnohé známe osobnosti slovenského šoubiznisu, ako herci Zuzana Tlučková a Peter Sklár, zlatý olympionik Matej Tóth, tanečník Johny Mečoch, moderátori Vera Wisterová, Dominika Dadíková a Matúš Krnčok, hudobník Matěj Vávra a mnoho ďalších. „V klipe sú známe osobnosti ale aj ľudia, ktorí sú osobnosti len nie mediálne známe. Hlavne sú tam ale tí, ktorých mám veľmi rada, a chcelo sa im do toho bez váhania. Bolo to ťažké časovo zosúladiť, ale napokon sme to zvládli. Veľmi sa z toho teším. Verím, že sa klip bude páčiť a že bude vidno, ako výborne sme sa pri nakrúcaní zabávali,“ uvádza hudobníčka.

A čo hovoríte na hudobnú novinku sympatickej Veroniky vy? :)

VeronikaS – ,,Shout it Out”

Foto/Video: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.