,,Povedzte mi, ako má človek žiť v takejto spoločnosti?“ Pýta sa Veronika Strapková a mnoho jej fanúšikov či známych po tom, ako zahliadli speváčkine smutné videá na Instagrame. Známa slovenská kráska sa totiž úplne nevinne stala obeťou hnusného rasistického útoku.

Poslednú nedeľu navštívila Veronika Strapková Raču, kde mala vystupovať na charitatívnej akcii Beháme pre srdce 2019 s cieľom podporiť detský mobilný hospic Pod krídlami Dominiky. Úspešnej speváčke by však zrejme ani vo sne nenapadlo, že sa počas udalosti s krásnym posolstvom stane obeťou rasistického útoku.

Nakoľko bola kvôli bezpečnosti časť Rače uzavretá, vodiči museli počas dňa zmeniť svoju zaužívanú trasu. Istú ženu na tento fakt Veronika slušne upozornila, no dočkala sa poriadne nemiestnej a vulgárnej reakcie. ,,Začala vykrikovať, že nejaká cigánska pi*a jej nebude rozkazovať a nech idem do pi*e aj so všetkými ľuďmi, ktorí tu budú. Neplodné pi*e, ktoré tu behajú a že som cigánka a nech idem do pi*e, že na mňa niekoho zavolá,“ známa Slovenka so slzami v očiach ľuďom na Instagrame opísala svoju smutnú skúsenosť.

Veronika Strapková

Následne brunetka zverejnila video, kde je viac než zreteľné, čo jej žena z auta vykrikuje. ,,Cigánka zmizni… Ešte raz ma odfoť, ty pi*a, a dám to policajtom.“

,,Idem spievať charitu :( a toto sa mi stalo :((( nič som jej nespravila . Povedzte mi, ako má človek žiť v takejto spoločnosti? A to som nenahrala všetko,“ zamyslela sa Veronika, ktorá má za sebou incident, aký by nechcel zažiť nikto z nás.

 

Zdroj/Foto: Instagram/veronikastrapkova