Pandémia okrem iného prekazila plány mnohým párom, ktoré si za posledný rok chceli povedať áno vo veľkolepom štýle so všektým, čo k typickej svadbe patrí. Známu slovenskú speváčku však naopak motivovala k tomu, aby s partnerom na svoj veľky deň nečakali – namiesto pôvodného mája sa zosobášili už včera! 

,,Nemá význam čakať 7 mesiacov a netušiť, čo bude. Nemá význam čakať 7 mesiacov na niečo, o čom v podstate ani netušíte, či sa podarí uskutočniť. Už pol roka som snívala o našej májovej svadbe a v priebehu jedného dňa som ju presunula o pár mesiacov skôr,” napísala koncom októbra na svoj Instagram Dominika Stará, ktorej sa počas včerajšieho dňa podarilo svadobné plány dotiahnuť do úspešného konca. Z bývalej SuperStaristky je už teda vydatá pani!

Napriek tomu, že sa aktuálne Slovensko nachádza v prísnom lockdown režime, rodáčke zo Šale a jej polovičke to nezabránilo v tom, aby pred Bohom spečatili svoju lásku. Ako sa Dominika vyjadrila na sociálnej sieti, išlo o svadbu snov, ktorá bola rozprávková. ,,Nedokážem nájsť slová na tú emóciu, ktorú som včera prežívala. Včerajší deň úplne predčil moje očakávania, bol ešte krajší, ako sme si ho s Miškom vysnívali,” o pocity radosti sa podelila nevesta, ktorá ďalej prezradila, že sa im Boh odmenil dokonalou svadbou aj počas panédmie, kedy mali v januári 14 stupňov a krásne slnečné počasie.

,,Do kostola som šla pešo, pričom počas celej cesty mi hrala z auta na plné pecky Popelka a detičky mi hádzali na cestu lupene ruží.. A keď sme s manželom vyšli z kostola, pred kostolom nám vypustili nádherné balóny..,” Dominika vykreslila úžasné prekvapenie, ktoré si pre ňu prirpavili jej najbližší.

Zábery z maličkej svadby už speváčka stihla zverejniť aj na Instagrame, kde sa fanúšikovia mohli kochať krásnou nevestou, oblečenou do pompéznych šiat s dlhánskou vlečkou, aké by za daných neštandardných okolností čakal asi málokto. Novomanželom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dstaraofficial