Dokonalá tajnostkárka! Natáčanie videoklipu, vystupovanie v televízii či oslava okrúhlych narodenín. To všetko stihla známa slovenská speváčka v druhej polovici svojho tehotenstva, aj keď to, že nosí pod srdcom dieťatko, si nikto nevšimol. Ako je to možné?

Lenka Rakar známa ako Lera sa teší zo svojho prvorodeného bábätka, ktoré, ako informujú Topky.sk, prišlo na svet 22. mája. O speváčkinom tehotenstve však vedeli iba jej najbližší. Spoločnosti sa pritom blondínka vôbec nevyhýbala, práve naopak. Bruško si však zakaždým poctivo zamaskovala pod voľné oblečenie.

Lenka mala podľa svojich slov pred tehotenstvom obrovský rešpekt, nakoľko sa v marci prehúpla cez 40. narodeniny. „Bola to veľká sranda, no zároveň neskutočná výzva, aby ste toto celé utajili. Už dlhodobo som mala naplánovaných mnoho akcií, rozhovorov a najmä nakrúcania videoklipov, ktoré sme pre situáciu okolo koronavírusu nechceli zrušiť, keďže sme sa potešili, že umelecký svet začal opäť trošku žiť. A tak sme museli poriadne kamuflovať,“ prezradila s úsmevom pre Topky zrejme najlepšia tajnostkárka slovenského šoubiznisu.

Lera a jej priateľ sa tešia z dcérky, ktorej dali netradičné meno nápadne pripomínajúce to, akým sa pýši svetová spevácka hviezda. Dievčatko sa totiž volá Riana. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/lera_music