Napriek tomu, že spoločenský vývoj napreduje priam bleskovým spôsobom, niektoré témy sú stále bezdôvodne považované za tabu. Jednou z nich je aj nemožnosť dopracovať sa k prirodzenému počatiu a následnému donoseniu zdravého dieťatka. Svoje o tom vie krásna slovenská speváčka, tá momentálne pod srdcom nosí dvojičky. Jej cesta za deťmi však znamenala neutíchajúci boj.

Speváčka Nika Karch, vlastným menom Veronika Karchová, sa v minulosti preslávila ako jedna z vokalistiek na turné kapiel Desmod a Nazareth, neskôr vypustila do éteru vlastný album či nahrala cover verziu skladby Čerešne v spojení s populárnym spevákom menom Mafia Corner.

Hoci brunetka po kariérnej stránke postupuje na čoraz vyšší level, v súkromí ešte donedávna prekonávala spoločne s manželom strastiplnú púť za vytúženým potomstvom. Atraktívna Slovenka však v piatok zavítala do markizáckej relácie Teleráno, kde s rastúcim bruškom žiarila šťastím.

nika karch tehotná

Dôvodom radosti je očakávanie dvojičiek, zrodených vďaka umelému oplodneniu – to Nika a jej polovička podstúpili, keď sa im ani po roku snaženia nepodarilo uskutočniť sen o založení si rodinky.

Talentovaná Veronika sa citlivej témy dotýka aj na sociálnej sieti, kde sa podelila o mimoriadne silný záber zo súkromia – jedinou snímkou dala jasne najavo, že na ceste za požehnaným stavom ju sprevádzali lieky, injekcie a iné medicínske pomôcky. Avšak na konci tunela napokon skutočne zasvietilo vymodlené svetielko nádeje. Speváčka sa už o pár mesiacov stane dvojnásobnou mamou a my jej k úžasnej správe srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/Nikakarch