Medzi slovenskými celebritami sa momentálne rozšírila akcia s názvom “Týždeň pred výplatou”. Úlohou slávnych osobností je vydržať týždeň fungovať so 100 eurami na účte. Do projektu sa zapojila aj moderátorka Soňa Skoncová. Ako sa jej darí?

100 eur na týždeň nie je až taká malá suma a pre mnohých ľudí ide o bežný týždenný rozpočet. Celebrity majú však podstatne vyššie výdaje a táto ,,zanedbateľná” cifra je pre nich nepredstaviteľná. Soňa musela riešiť problémy bežný smrteľníkov, napríklad keď sa vám pokazí dôležitá vec vo vašej domácnosti a vy neviete, či si môžete dovoliť opravára. Ďalej musela skúsiť nakupovanie v sekáčoch a výrazne obmedziť výdavky za líčidlá, čo bol pre hviezdičku veľký problém.

stále treba myslieť na to, že sa jedná iba o zábavnú šou, ktorá má fanúšikov pobaviť a nie urážať

Smutné však je, že veľa rodín funguje týždeň pred výplatou z podstatne menšieho rozpočtu a niekedy naozaj nemajú na výber. Uvedomujú si to aj fanúšikovia, z ktorých niektorí vyhodili tento fakt krásnej moderátorke na oči. Avšak stále treba myslieť na to, že sa jedná iba o zábavnú šou, ktorá má fanúšikov pobaviť a nie urážať.

 

 

Foto: Instagram