Svadobná sezóna je v plnom prúde, pričom počas uplynulého víkendu vstúpili do manželského zväzku hneď dve známe krásky. Okrem exfarmárky Lucie Gachulincovej alias Luly sa vydala aj obľúbená moderátorka.

,,…a tam hore, na samom vrchole Slovenska.. som povedala Áno. Životu. Svetu. Jemu,“ podelila sa o nádhernú novinku v júni minulého roku Michaela Kertészová, ktorá bola priateľom Romanom požiadaná o ruku priamo na Gerlachovskom štíte. Dvojica so svadbou nezaháľala a do roka sa zobrala.

,,Som vďačná a šťastná. Bola to nádherná oslava lásky. Ďakujeme všetkým, ktorí si ju užili s nami,“ napísala Miška – poznať ju môžete ako hlas rannej šou rádia Europa 2 alebo aj ako bývalú redaktorku Telerána. Brunetka naplnená krásnymi emóciami zverejnila na svojom Instagrame i niekoľko čarovných fotografií s manželom.

Mishuls, ako znie moderátorkina prezývka, vsadila pri výbere šiat na bielu klasiku, pričom ako nevesta sa rozhodla pre jednoduchý model od dizajnéra Kristiana Stanka. Elegantné šaty s dlhým rukávom doplnila kvetinovou čelenkou, s ktorou pôsobila ako nežná víla. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mishuls