Zdá sa, že ešte pred vizážistkou Michaelou Rujákovou, ktorej meno sa nedávno skloňovalo v súvislosti s jej kritikou smerovanou k plnším ženám, sa vyznamenala kráska menom Christine. Tá sa totiž ešte v januári vyjadrila na adresu tehuliek – pozrite sa, čo jej u nich príde nechutné.

Christine Bartko je jednou z mnohých mladých Sloveniek, ktoré na sociálnych sieťach prezentujú svoje krásne tváričky a telá, pričom na ich profile nesmú chýbať ani značkové kúsky oblečenia či zábery z exotických dovoleniek. Na tom plavovláskinom možno nájsť aj pohľadného podnikateľa Martina, ten niekoľko rokov zdobil instagramový život českej influencerky Nely Slovákovej. V súčasnosti je ale jeho priateľkou práve Christine.

Atraktívna slečna, predávajúca na sociálnej sieti oblečenie, sa nedávno mala potrebu vyjadriť k ženám, ktoré sa počas tehotenstva rozhodnú spraviť si spomienku v podobe nahých snímok. Podnietilo ju k tomu odvážne selfie modelky Emily Ratajkowski, očakávajúcej taktiež bábätko.

,,Mne sa tiež páčia akty, ale holé tehotné ženy ma hrozne odpudzujú. Ja neviem, ale keď to vidím, tak také nechutné mi to príde. Je to vaša intimita, nechajte su ju pre seba,” so smiechom napísala Christine. A aj keď sa hovorí sto ľudí sto chutí, brunetka si v tomto prípade mohla radšej zahryznúť do jazyka, než voliť ostré slová na adresu tehuliek.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý príspevok si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/badinfluence_sk, chris_tynnee