Pokiaľ máte profil na sociálnej sieti Instagram a medzi vašimi obľúbencami sa nachádzajú i známe slovenské krásky, zrejme sa i vy často dostávate do kontaktu s rôznymi produktmi na chudnutie, ktoré dámy propagujú. Možnosť robiť takýmto prípravkom reklamu dostala aj talentovaná kráska Martina Grešová – tá však ponuku rázne odmiedla a následne sa ľuďom rozhodla otvoriť oči.

Martina Grešová je vo virtuálnom svete známa skôr pod prezývkou Kdebolotambolo, pričom na Instagrame ju sleduje bez mála 53 tisíc ľudí, ktorí obdivujú nielen jej krásu, ale aj nádherné módne kúsky. Brunetka sa totiž živí ako módna návrhárka, ktorej výtvory nosia napríklad speváčky Sima či Mária Čírová.

Sympatická Slovenka sa dokonca v roku 2012 stala 1. vicemiss Miss Universe, i keď v tom čase vyzerala úplne inak. Dokonalou postavičkou sa ale pýši aj dnes, a to napriek tomu, že už niekoľko rokov vôbec necvičí. Jej príťažlivé telo tak neuniklo pozornosti viacerým firmám, ponúkajúcim produkty na chudnutie. Po tom, ako totiž Maťka zverejnila fotku v plavkách, sa na ňu začali valiť správy ohľadne propagácie daných výrobkov.

,,Keď 4 roky necvičíte, ale po pridaní fotky v plavkách vás osloví 20 “nutri” firiem, aby ste im propagovali produkty, je to dobré alebo zlé? Dobré, lebo som asi kosť, hoci mám 32…,” na rovinu a s vtipom prezradila prostoreká východniarka. Následne však priznala, že ak by túto ponuku prijala, bola by to voči jej fanúšikom zavádzanie. ,,Lebo by to bol absolútny o*eb, keďže netrénujem, necvičím, nič neberiem!!! Halooooo!!! Nebudem nikoho klamať! Neviem to! Nechcem to! Nemusím to!!!” vykričala do sveta bývalá Misska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver Martina ľuďom odkázala, aby reklamám na produkty, údajne dopomáhajúce k redukcii váhy, neverili. ,,Vyse*te sa na prášky! Ak chcete schudnúť, žiaden prášok to nespraví, buď obmedzíte stravu alebo budete mega makať v posilke. 80 % strava 20 % šport… všetko je o príjme a výdaji,” fanúšikom prehovorila do duše atraktívna Humenčanka.

Martinu v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/kdebolotambolo