Jedna chce mať väčšie prsia, druhá menší zadok, tretia tenšie nohy… Medzi nami dievčatami by sa našlo asi málo takých, ktoré sú spokojné so svojím výzorom a netúžia po niečom, čo im nedožičila príroda. O komplexoch z váhy sa naposledy v podcaste Divoká jazda #bezhanby rozprávala obľúbená dvojka Diana alias Nas*atá žena a Ivet. Práve druhá spomenutá kočka má za sebou mimoriadne obdivuhodnú premenu.

Nas*atú ženu a Ivet poznajú fanúšičky ako vždy vysmiate a vtipné osôbky, ktorým nerobí problém robiť si srandu i zo seba. Najnovšie však dievčatá zabrdli do vážnejšej témy, akou je neustály boj s kilami. Aj samotná Ivet sa s verejnosťou podelila o svoj príbeh, ktorý miestami naháňa zimomriavky.

Vždy sa dá začať

,,Ja viem… je ťažké mať sa rada, ak sa na seba v zrkadle nemôžeš pozerať. Je ťažké povedať si, že som pekná a sebavedomá žena, keď neznášaš svoje brucho, stehná, ovisnuté ruky či druhú bradu. Je ťažké uveriť, že by ťa niekto mohol milovať, keď si kôpka nešťastia, čo sa podceňuje a sama sebe podkopáva nohy. Chcela som vám len povedať, že sa to dá. Že vždy sa dá niečo urobiť, ale nikto to nespraví za vás,“ temperamentná kráska z východného Slovenska sa prihovorila sledovateľom na Instagrame.

Ivet osobám opovrhujúcim svojím vzhľadom odkazuje, aby si povedali, čo na sebe milujú. ,,Vlasy? Znamienko nad hornou perou? Pehy? Oči? Prsia? Lícne kosti? Hocičo, niečo tam musí byť a na to sústreď svoju pozornosť. Pracuj na sebe, ak ti to prinesie šťastie,“ radí komička, ktorá sa pred rokmi nehanbila priznať, že ju spraví šťastnou to, keď schudne.

,,Možno je to povrchné, ale potrebovala som to spraviť, aby som sa mala rada a bola zdravá. A aj keď nemám veľkosť S ani M a asi ani nikdy mať nebudem, ale viem, že číslo na zadnej strane oblečenia nie je to, čo rozosmeje mojich priateľov, čo im pomôže, keď ma potrebujú a čo zo mňa robí to, kým som,“ pokračuje brunetka, tvrdiac, že nikdy nie je neskoro začať riešiť to, čo nás trápi.

Za rok o 50 kíl ľahšia

Ivetka ešte štyri roky dozadu vážila viac než 140 kilogramov. Svojou húževnatosťou a trvdou disciplínou sa jej však za rok podarilo schudnúť neuveriteľných 50 kíl. ,,Tajný recept na chudnutie? Len pravidelné tréningy, pestrá a vyvážená strava, kde som nevynechala ani chlieb ani cestoviny a odhodlanie, že to, čo robím, robím pre seba,“ s úsmevom nám prezradila inšpiratívna východniarka, ktorá dokonca nabrala odvahu i na to, aby sa svetu ukázala v spodnej bielizni. Klobúk dole!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ivet v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/divokajazda, candikky