Len tento rok oslávila 18-tku a už sa teší z veľkých úspechov. Reč je o vychádzajúcej slovenskej hviezdičke Karin Ann, ktorú zatiaľ v našich zemepisných šírkach až tak neregistrujeme, avšak v zahraničí sa dočkala nejedného uznania. Za všetko môže jej singel naspievaný v angličtine 3AM.

Karin Ann, ktorá oslávila v máji 18 rokov, mala už odmalička veľmi blízko k hudobnému a výtvarnému umeniu a tiež tvorbe básní. Keď dovŕšila 12 rokov, prišli pokusy o písanie piesní. Prvú kompletnú skladbu vytvorila v 14-tich, pričom o tri roky nato sa jej podarilo zaujať známaho producenta Tomiho Popoviča. Ten má na starosti okrem troch predchádzajúcich singlov (Ruky preč, Zrkadlo a Zavolaj mi zajtra) aj novinku talentovanej slečny s názvom 3AM z jej pripravovaného debutového EP.

Od vydania songu 3AM neubehol ani mesiac a Karin ním stihla zaujať viaceré krajiny Európy, ako Česko, Maďarsko či Nemecko, kde videoklip zaradila do svojho vysielania hudobná stanica MTV. Okrem toho rodáčka z Čadce vystúpi ako predskokanka na turné úspešnej poľskej speváčky Sanah, ktoré je už teraz kompletne vypredané.

„Neviem sa dočkať, bude to moje úplne prvé turné a je pre mňa veľká časť, že si ma vybrala práve speváčka, ktorú úprimne uznávam a rešpektujem. Už sa na vás všetkých veľmi teším,“ vyjadrila sa Karin, ktorá svojou vydarenou novinkou a imidžom pripomína americkú mega hviezdu Billie Eilish, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS/SOUL FOR SHOW | Foto: Instagram/itskarinann