Včerajší večer sa niesol v znamení 22. ročníka udeľovania prestížnych ocenení pre najvýznamnejšie osobnosti Slovenska. Na slávnostnej udalosti sa zúčastnilo množstvo ľudí z kultúrnej, vedeckej, športovej, ale i umeleckej oblasti. Naše populárne osobnosti sa tak zase raz predviedli v plnej kráse.

Od včera sa na sociálnych sieťach zjavujú stále nové príspevky, na ktorých sa naše celebrity môžu pochváliť nádhernými outfitmi z Krištáľového krídla. Známe Slovenky sa ukázali v tom najkrajšom svetle a odeté do prepychových šiat doslova vyrážali dych.

Zatiaľ čo niektoré žienky stavili na pravú eleganciu, iné sa predviedli v odvážnejších a zvodnejších šatách. Prinášame vám prehľad TOP slávnostných rób, v ktorých naše krásky v rámci galavečera Krištáľové krídlo perfektne zažiarili.

Speváčka Celeste Buckingham s priateľom Alešom

kristalove kridlo

Speváčka Katarína Knechtová

Herečka Zuzana Vačková

Herečka a moderátorka Karin Haydu

Módna návrhárka Daniela Kralevich

Daniela Kralevich

Copywritterka Petra Gmucová

petra gmucová

Moderátorka Martina Comisso

martina comisso

Moderátorka Jarmila Lajčáková – Hargašová

Hargasova

Zdroj/Foto: Instagram/#kristalovekridlo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.