Virtuálny priestor poskytuje nekonečné množstvo anonymných spriaznených duší, s ktorými sa ľudia radi podelia o radosti a strasti života. Najnovšie sa dámy vo facebookovej skupine Priznania žien rozhovorili o skúsenostiach s bývalými partnermi – tí si po rozchode so sebou odniesli veľmi zvláštne veci. 

,,Ahojte, ľudkovia! Taká malá otázočka – čo netradičné si zobral/a, ukradol/a váš/a ex pri sťahovaní sa k inej/inému?” spúšťa lavínu humorných komentárov prvá neznáma, ktorá zároveň taktiež naboznovala bývalého partnera. Ten si z domu odniesol posteľnú bielizeň, pinzetu, desať balíčkov pudingu, kokos, prášok do pečiva a aj vanilkový cukor. 

,,Vo fľaši v chladničke mu ostalo 2 deci vodky. Vraj si to berie, lebo je pekná fľaša. Si hovorím dobre, ale keď si zbalil denko za 1,50 eur so slovami ešte toto je moje, už som nemala slov,” ďalšia spomína s humorom na svojho ex. ,,Odo mňa si môj ex vypýtal 3 cigarety, ktoré mi dal 2 týždne pred rozchodom na diskotéke,” uvádza zasa iná baba.

V mnohých prípadoch došlo i na domáce spotrebiče. ,,Okrem iného mi odmontoval aj ručný vysávač zo steny. Dodnes tam mám 2 diery.” Jeden zo spomínaných mužov svoj pomstychtivý plán prepracoval lepšie. ,,Mne vzal káble. Spotrebiče, nie, len káble. Nakúpila som mu dosť veľmi drahej elektroniky, aj som ju chcela vypýtať späť (boli v tom fakt tisíce eur), ale nech chlapec má. A dôjdem domov, chcem si ohriať v mikrovlnke a nič nejde! Mrazák sa topí, telka tiež nejde. No nejakú chvíľu mi trvalo, kým som zistila, že to nie elektrina nejde, ale káble nemám.” 

Dámy ďalej spomenuli koreniny, uteráky, notebook, korytnačku, či dokonca aj vibrátor. Celé komentáre si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook – Priznania žien | Foto: Facebook – Priznania žien, pixabay.com