Mal to byť prvý deň jej začínajúceho biznisu no zmenil sa na nočnú moru. Slovenka Martina zverejnila na internete priznanie, v ktorom si vzala na paškál všetky matky, ktoré sa v obchodoch nezaujímavú o svoje ratolesti. Veď deti, nech si robia, čo chcú. Poznáte to, nie?

Dobrý deň.. ni je to priznanie, ale aj tak.. Takže tento príspevok je venovaný matkám s deťmi.. Ja ich síce nemám, ale.. Akurát sme otvárali novú predajňu.. Dva týždne makáme s kolegyňami jak ťavy, aby sa predajňa leskla a bola tip top.. Každý deň behom dvoch týždňov byť v práci 12 a viac hodín.. Aby bolo všetko podľa našich predstáv, a aby nás šéfová pochválila.. Všetky sa tešíme na otvorenie, veď to nebude až také zlé.. No bolo to STRAŠNÉ.. Ako prví zákazníci prišli dve mamičky s deťmi.. Ako okej, kľud.. Ale ešte som nevidela, aby decko robilo to, čo som videla včera.. Všetky ranky porozhadzuje, pekne poviete maminke, že nech niečo povie dieťaťu, pretože nás to stálo fakt veľa práce.. Nato mi odvrkne, že to je jej decko a povie mu niečo až keď sa jej bude chcieť.. No okej.. Veď prečo si nedať dlhšiu 12 a viac hodinovú smenu.. Dobre, usmejem sa, keď odíde poprajem pekný deň.. Veď bola len ona.. To, čo bola s ňou, tak ani sme nevedeli, že nejaké decko je pri nej..

O pol hoďku ďalšia mamička s malou dcérou.. Hovorím si- to nemôže byť také hrozné.. Ale bolo.. Decko pobehuje po obchode, vykrikuje: ,,Mami, pozri sem a mami pozri tam..” Ako okej.. To, že všetko, čo bolo na svojom mieste je úplne inde.. Veď okej, s tou 12 som už zmierená.. Ale najviac ma dostala hláška.. ,,Mami, ja to chcem!! A ty mi to kúpiš..”
Ako kde sme?? Aby mi malé decko diktovalo, čo mu mám kúpiť?? Jasné, že mu povedala, že nie, nič ti nekúpim.. A vtedy rev, krik na celý obchod.. Tak to sme mali dosť všetky.. To decko tam ležalo minimálne pol hodiny na zemi, hádzalo sa o zem, kopalo matku, no hrozné.. A matka ešte výraz mŕtvej fretky: veď deti, poznáte to, nie?? No nie, nepoznám!!

Tak, milé mamičky, s nevychovanymi deckami, keď viete, že vaše deti sa správajú ako keby v živote nič nevideli a v živote neboli v obchode, tak ich tam neberte!! Fakt nikto nie je zvedavý na to, že neovládate výchovu svojich detí, zamyslite sa trochu!! Mier s pozdravom Martina,” napísala na sociálnu sieť Facebook rozhorčená predavačka. Súhlasíte s ňou alebo máte opačný názor?

Zdroj|Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.