Návšteva gynekológa je pre 99,9 percent žien doslova nočnou morou. Avšak zdravie je to najcennejšie, čo máme, preto občas musíme zaťať zuby a prekusnúť to, že sa nám cudzí človek šmátra v tajomnej komnate. To, čo sa však stalo istej Slovenke, vás poriadne rozseká!

Slovenka, pochopiteľne chcela ostať v anonymite, sa podelila o svoj tragikomický príbeh od gynekológa, ku ktorému bola vopred objednaná. Keďže jej ale sestrička hneď ráno zavolala, že bola presunutá na skorší termín, žena sa dostatočne nestihla prichystať a “tam dole” sa len na rýchlo umyla a utrela uterákom, ktorý mala po ruke.

Ako jej prehliadka doppadla? Tak že v momente, čo pacientka rozkročila nohy, sa jej lekár opýtal otázku, ktorú absolútne nečakala. ,,Dnes sme si dali na sebe extra záležať, že áno?” Žena síce tento komentár absolútne nepochopila, prihliadnuc na nedostatočnú rannú hygienu, ale ostala ticho. Všetko pochopila až doma pri tom, ako jej dcéra začala hľadať svoj uterák, do ktorého si uložila všetky trblietky. Tomu sa teda povie TRAPAS roka, avšak poriadne vtipný, pričom celé jeho znenie si môžete prečítať v priloženom obrázku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Funradio.sk | Foto: Funradio.sk, depositphotos.com