S vtipnými stránkami pre ženy sa v poslednej dobe skutočne ,,roztrhlo vrece”. Obrázky s hláškami hovoria ženám zo srdca a trefne vyjadrujú ich pocity zo vzťahov, práce či života. Stránka ,,Impertinentná Lejdy” však dáva humoru nový rozmer! 

Ak ste ešte nepočuli slovo ,,impertinentný” veľmi rady vám ho objasníme. Charakterizuje neslušnosť, bezočivosť a opovážlivosť. Presne taká je Impertinená Lejdy, ktorá svojským minimalistickým humorom jednoducho vyjadruje myšlienky ženy otrávenej zo stereotypov či očakávaní spoločnosti a najmä mužov (ktorým poriadne nakladá). To, že ide naozaj o unikátne stvorenie, sme zistili po rozkliknutí kolónky ,,informácie” na facebookovej stránke Impertinentná Lejdy:

Osobné záujmy: ,,Najradšej sa o nič nezaujímam.” Informácie: ,,Každý obrázok prechádza krstom v plameňoch pekelného ohňa. Všetky situácie vyobrazené na tejto stránke sa údajne skutočne stali. #TruStory.” Biography: ,,Som Impertinentný Guru, Životný Kouč a i*algin na všetky trápenia.” Osobné informácie: ,,Admin je duchovná entita uvoľnená z reťazí kolektívneho nevedomia, čo je miesto also known as THE HELL (peklo), ktorá obýva telá žien i mužov v rámci planéty Zem, a ktorá sa sem tam v niekom uvedomí. Niektorí poznajú admina pod prezývkou primitív, alebo anjel smrti.”

Táto slečna jednoducho vie ako mať všetkých a všetko dokonale na háku a my jej za odvahu a originalitu prejavu dávame obrovský lajk. :-)


Zdroj/Foto: Facebook/ Impertinentná Lejdy

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)